Archiwum dla kategorii: Toksyny i pasożyty

Odtruwanie organizmu po codziennych używkach

Odtruwanie organizmu po codziennych używkach

Przyczyny zanieczyszczenia organizmu mogą być różne. Alkohol czy nikotyna są bardzo popularnymi używkami, z których chętnie się odtruwamy. Są bardzo szkodliwe, więc ważne jest to, by zadbać o odpowiednią regenerację naszego ciała. Więc jak skutecznie oczyścić organizm?

Oczyszczanie organizmu z toksyn. Domowe sposoby na ich likwidację

Oczyszczanie organizmu z toksyn. Domowe sposoby na ich likwidację

Kiedy cała natura budzi się do życia czas byś i Ty zafundował sobie zastrzyk energii! Wiosna to idealny czas na usuwanie toksyn z organizmu!

Co na oczyszczanie organizmu będzie najlepsze?

Co na oczyszczanie organizmu będzie najlepsze?

Po zimie często czujemy się ociężali, zmęczeni i pozbawieni energii. Najczęściej jest to spowodowane trybem życia, który prowadzimy w mroźne, zimowe miesiące. Nasz organizm w wyniku naturalnych procesów nauczony jest, że podczas zimy należy zbierać “zapasy”, co wiąże się ze zwiększeniem wagi ciała. Dodatkowo zimą spożywamy znacznie mniej świeżych owoców i warzyw, które oczyszczają nasze ciało i wspomagają prace naturalnego dezaktywatora szkodliwych substancji – wątroby. Wiosna jest natomiast doskonałym czasem, by wrócić do formy.

Oczyszczanie organizmu z pasożytów i intruzów

Oczyszczanie organizmu z pasożytów i intruzów

Pasożyty, niechciani mieszkańcy naszego organizmu. Stajemy się ich żywicielami, przez co mniej substancji odżywczych jest wykorzystywanych na potrzeby naszego organizmu. Zaczynamy chorować, czujemy się osłabieni. W artykule opiszemy kwestie oczyszczania orgniazmu z pasożytów. Zapraszamy do lektury!

Detoksykacja organizmu – naturalne sposoby i diety

Detoksykacja organizmu

Detoksykacja organizmu to proces, który warto przeprowadzać co najmniej raz w roku. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z faktu, iż toksyny w dość łatwy sposób mogą przenikać do ludzkiego ciała. Jeśli jest ich dużo, zaczynają powodować różnego typu dolegliwości, potem zaś zaczynają wywoływać choroby. W przypadku takiego procesu jak detoksykacja organizmu dieta jest podstawowym działaniem. Co warto włączyć do menu, by oczyszczać organizm każdego dnia i w jaki sposób przeprowadzać bardziej efektywne naturalne oczyszczanie organizmu?

Odgrzybianie organizmu – jak pozbyć się grzybów?

Odgrzybianie organizmu – jak pozbyć się grzybów?

Oczyszczanie organizmu dobrze jest przeprowadzać regularnie. Leki na oczyszczenie organizmu, a także różnego typu suplementy diety, są obecnie powszechnie znane i stosowane przez wiele osób. Większość decyduje się jednak na detoksykację wyłącznie ze względu na toksyny, które obecnie znajdują się w niemal każdym pożywieniu, a także w powietrzu. Tymczasem na uwagę zasługuje również oczyszczanie organizmu z grzybów, czyli tajemnicze odgrzybianie organizmu. Zapraszamy do lektury!